Vitajte na našom, mojom, ale aj Vašom webe...

História projektu

   K vytvoreniu tejto webovej stránky ma viedol vlastný nápad, keď ma oslovovali moje známe, tiež mamičky, ktoré potrebovali poradiť s výchovou ich malých detí, príp. ako som zvládala kojenie, dcérkine prvé príkrmy, choroby, nemocnicu,... alebo sa len tak chceli podeliť so mnou o svojich starostiach a radostiach...

   Nazvala som ho Mami + Oci = Deti, keďže je to stránka určená hlavne nám rodičom a našim deťom, ale aj tehotenstvu, pokúšaniu sa otehotnieť, výchove, ale doplnila som ju aj s niečím pre ockov, prerábky bytov, domov, inzercia a pod.

 

Menu

 

Informácie o mne, mojej rodine

aj mojej tvorbe

Dovoľte mi, aby som sa Vám veľmi rada predstavila.

Volajú ma jednoducho Andy /skratka môjho skutočného mena/.

    Túto stránku som vytvorila hlavne preto, lebo si rada pokecám s rodičmi, ne-rodičmi o ich problémoch o všetkom možnom, aj nemožnom, rada píšem, čítam...

   Mám rodinu a rada sa o problémoch, radostiach s výchovou podelím s Vami, mojimi čitateľmi, čitateľkami.

   Som mama 3-ročnej nezbednice a som zatiaľ na rodičovskej dovolenke. Od septembra má náš drobec nastúpiť do škôlky, tak uvidíme.

   Za tú dobu sme toho spolu veľa prežili, choroby, nemocnicu, operáciu, rast zúbkov, štepenia, narodeniny, oslavy, prvé kroky, prvé státie, prvé plazenie, prvé sedenie, prvé mama, tata, prvé mami, ocko ľúbim ťa...

   Táto stránka je aj o tom, ale aj o všeličom inom. Zapojte sa aj vy, veď nás je viac, čo sme to prežili.

 

     Ďakujem všetkým, ktorí moju stránku navštívili. Prajem pekné dni :-)

     Vaša Andy.

 ***********************************************************************************************************************************************************************

    Vlastním knihu pre deti - Krátke rozprávky pre najmenších.

   Vytlačili mi ju v našej tlačiarni v r.2006, sama som si ju financovala a aj predávala vo svojom obchode, ktorý som v tom čase vlastnila.

   Vtedy som vlastne začala aj písať, keď mala moja neter tri roky a ja som nechápala, prečo nevydrží pri rozprávkach, pri mojich vydržala a chcela nové a nové... 

   Ak by ste mali záujem o kúpu knihy, napíšte mi na môj e-mail andreabug@centrum.sk, ostatné info na mojej webovej stránke, viď nižšie.

 

   Na túto moju webovú stránku budem postupne vkladať Krátke rozprávky pre najmenších:

kratkerozpravkyprenajmensich.webnode.sk/kratke-rozpravky-pre-najmensich/

 ***************************************************************************************************************************************

   Na mojej webovej stránke mám vložený aj román "Rodinné šťastie":

rodinnestastie.webnode.sk/rodinne-stastie-roman/

   Ak by ste mi chceli komentovať, povedať názor, čo Vám v texte nevyhovuje, čo je zlé, čo treba opraviť, vyradiť, resp. vymazať, nech sa páči.

   Môžete aj priamo na stránku - Kniha návštev, príp. na môj e-mail: andreabug@centrum.sk alebo na portáli Mám talent:

 

**********************************************************************************************************************************************

 

   V decembri, roku 2009, som začala písať texty na tejto webovej stránke Mám talent, kde je celá moja doterajšia tvorba, len sa treba na portáli registrovať /píšem naň už vyše roky, vyšli z neho už aj skvelé knihy z vydavateľstva IKAR, je to bezpečný portál plný talentov/.

   Texty postupne dopĺňam, a následne upravujem:

www.mamtalent.sk/andy-bugatka.phtml?program=12&ma__0__author=850

 

Román "Rodinné šťastie" na MT:  

www.mamtalent.sk/rodinne-stastie.phtml?program=1&ma__0__id_b=5145

Na portáli Mám talent mám z románu vložených zatiaľ 19 kapitol z 20.

 

Tu je link na moje KRÁTKE ROZPRÁVKY PRE NAJMENŠÍCH vložené na portáli Mám talent:

www.mamtalent.sk/rodinne-stastie.phtml?program=1&ma__0__id_b=5145

 

   Ďakujem všetkým, ktorí moju stránku navštívili, podelili sa o svoje radosti, problémy...

   Ďakujem aj tým, ktorí ju len otvorili s tým, že ich stránka zaujala.

   Možno sa raz k nám vrátite :)